Ürün Açıklaması
| Model | Dahua PTZ19240V-IRB-N(-B) Teknik Özellikleri |
| Kamera | |
| Görüntü Sensörü | 1/2.8” STARVIS™ CMOS |
| Efektif Piksel | 1920(H) x 1080(V), 2 Megapiksel |
| Tarama Sistemi | Progresif |
| Elektronik Shutter Hızı | 1/1 ~ 1/30,000s |
| Min. Aydınlatma | Renk: 0.005 Lux@F1.2; 0Lux@F1.2 (IR) |
| S/N Oranı | 55 dB’den fazla |
| IR Mesafesi | 300m’ye (984ft) kadar mesafe |
| IR Açık / Kapalı Kontrol | Otomatik / Manuel |
| IR LED | 8 |
| Lens | |
| Odak Uzaklığı | 4.5 mm ~ 180 mm |
| Maksimum Açıklık | F1.2 ~ F3.5 |
| Görüş Açısı | H: 67.5 ° ~ 1.7 ° |
| Optik Zoom | 40x |
| Odak Kontrolü | Otomatik / Manuel |
| Yakın Odak Mesafesi | 100mm ~ 1000mm |
| PTZ | |
| Pan / Tilt Aralığı | Pan: 0 ° ~ 360 ° endless; Tilt: 0 ° ~ 360 ° endless, etkili tilt açısı: -55 ° ~ 223 °, otomatik flip 180 ° |
| Manuel Kontrol Hızı | Pan: 0.1° ~120° /s; Tilt: 0.1° ~60° /s |
| Preset Hızı | Pan: 120° /s; Tilt: 60° /s |
| Preset | 300 |
| PTZ Modu | 5 Pattern, 8 Tur, Otomatik Tarama, Otomatik Pan |
| Hız Ayarı | Kişi Odaklı Odak Uzunluğu / Hız Adaptasyonu |
| Eylem Durumu | Güç Kesintisinden sonra önceki PTZ ve Lens durumuna Otomatik geri yükleme |
| PTZ Boşta İken | Belirli bir süre içerisinde herhangi bir komut verilmediği takdirde Preset/Pan/Scan/Tour/Pattern’i Aktif etme |
| Protokol | DH-SD, Pelco-P/D (Otomatik Tanıma) |
| Akıllı Fonksiyonlar | |
| Otomatik İzleme | Mevcut |
| IVS | Tripwire, Saldırı, Terk / Kayıp, Yüz Tespiti |
| Video | |
| Sıkıştırma | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Görüntü Akış Kapasitesi | 3’lü akış |
| Çözünürlük | 1080P (1920 × 1080) /1.3M (1280×960) / 720P (1280 × 720) / D1 (704 × 576/704 × 480) / CIF (352 × 288/352 × 240) |
| Frame Oranı | Ana akış : 1080P / 1.3M / 720P (1 ~ 50 / 60fps) Alt akış1: D1 / CIF (1 ~ 25 / 30fps) Alt akış 2: 1080P / 1.3M / 720P (1 ~ 25 / 30fps) |
| Bit Hızı Kontrolü | CBR / VBR |
| Bit Oranı | H.265 / H.264: 256K ~ 8192Kbps, MJPEG: 4096K ~ 20480Kbps |
| Gündüz Gece | Otomatik (ICR) / Renkli / S / B |
| Arka Işık Telafisi | BLC / HLC / WDR (140dB) |
| Beyaz Dengesi | Otomatik, ATW, Kapalı, Açık, Manuel |
| Kazanç Kontrolü | Otomatik / Manuel |
| Parazit Azaltma | Ultra DNR (2D / 3D) |
| Hareket Algılama | Mevcut |
| ROI | Mevcut |
| Elektronik Görüntü İstikrar (EIS) | Mevcut |
| Optik Defog | Mevcut |
| Akıllı Silecek | Mevcut |
| Dijital Zoom | 16x |
| Flip | 180° |
| Özel Alan Maskelemesi | 24 bölgeye kadar |
| Ses | |
| Sıkıştırma | G.711a / G.711mu / PCM / G.726 / AAC / G722.1 / G.729 / MPEG2-Layer2 |
| Network | |
| Ethernet | RJ-45 (100Base-TX / 1000Base-T) |
| Protokol | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filtresi, QoS, Bonjour, 802.1 x |
| ONVIF | ONVIF PSIA CGI |
| Akış Metodu | Tek Noktaya Yayın / Çok Noktaya Yayın |
| Maks. Kullanıcı Erişim | 20 kullanıcı |
| Direkt Depolama | NAS (Network Attached Storage), anında kayıt için Yerel PC, 128GB Micro SD kartı |
| Web Görüntüleyici | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Yazılım Yönetimi | Akıllı PSS, DSS |
| Akıllı Telefon | IOS, Android |
| Sertifikalar | |
| Sertifikalar | CE: EN55032 / EN55024 / EN50130-4 FCC: Bölüm15 alt bölüm B, ANSI C63.4-2014 NEMA 4X: UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 , No.60950-1 |
| Arayüz | |
| Video Arayüzü | 1 |
| Ses G / Ç | 1/1 |
| RS485 | 1 |
| Alarm G / Ç | 7/2 |
| Güç | |
| Güç Kaynağı | AC24V / 5A (±% 25), Hi-PoE |
| Güç Tüketimi | 35W, 60W (IR, Isıtıcı) |
| Çevre Koşulları |
| Default | |
| Markası | Dahua |
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

