Topp Pro KS12 2 Yollu 12 inç | 30 cm RMS 400 Watt Program 800 Watt Pasif Kabin Hoparlör

2 yollu 12 inç | 30 cm RMS 400 watt program 800 watt pasif kabin hoparlör, asılabilir, 8 ohm empedans, 1 inç boğaz 1.75 inç diafram tweeter, 3 inç hoparlör bobini, 55 Hz ~ 20 kHz frekans tepkisi, 126 dB maksimum SPL, 2 kHz crossover frekansı, boyalı ahşap kontra kasa, 22,5 kg
Topp Pro KS12 Teknik Özellikleri
| Ürün Kodu | KS12 |
| Seri | KS Serisi |
| Tip | Pasif Kabin Hoparlör |
| Kasa Tipi | Boyalı Kasa |
| Kullanım Tipi | Sehpalı |
| Yol | 2 Yollu |
| Güç | 800 Watt |
| RMS Güç | 400 Watt |
| Program Güç | 800 Watt |
| Maksimum Güç | 1600 Watt |
| Crossover Frekansı | 2 kHz |
| Empedans | 8 Ohm |
| Frekans Tepkisi | 55 Hz ~ 20 kHz |
| Maksimum SPL | 126 dB |
| Bas Hoparlör | 12 inç | 30 cm → 3 inç Bobin |
| Tweeter | 1 inç Boğaz | 1.75 inç Diafram |
| Asılabilirlik | Evet |
| Hammadde | Kontra Ahşap Kasa | Metal Izgara | Lastik Ayak | Plastik Taşıma Kolu |
| Renk | Siyah |
| Bağlantı Konnektörü | 2 x Spekon |
| Yükseklik | 625 mm |
| Genişlik | 380 mm |
| Derinlik | 350 mm |
| Ağırlık | 22.5 kg |
| Default | |
| Markası | Topp Pro |
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

