Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız
FORZA Serisi
FORZA 12A
| Model aktif | FORZA 12A |
| Sistem tipi | 2 Yollu Aktif Havalandırmalı Hoparlör |
| Dönüştürücü Düşük | 12 "Woofer, 3" ses bobini |
| Dönüştürücü Sürücü | 1 "Sürücü, 1,35" Ses Bobini |
| Korna Kapsamı | 90 ° H x 45 ° V |
| Frekans Cevabı (-6dB) | 55Hz-20KHz |
| Crossover Frekansı | 2.5K Hz |
| Max SPL | 126dB Maks. |
| AMP Güç Çıkışı | 415W Sürekli (Bi-AMP, LF 350W / RMS + HF 65W / RMS), 1660W Tepe |
| USB Oynatıcı | USB ve Mikro SD KART ile |
| Bağlayıcı | INPUT 1 - XLR x 1 ve 6.3 Jack x 1 / INPUT 2'li Mikrofon - XLR x 1 ve 6.3Jack x 1 & 3.5 Jack x 1'li Hat |
| Dış Kontroller | Kırmızı LED'li Yeşil LED / Klip Sınırlayıcı ile Giriş 1 ve 2 ve Ana Ses Kontrolü / 2 Bant EQ-Yüksek ve Düşük / Güç / Açık |
| Elektronik Korumalar | Termal / Aşırı Yük / Analog sınırlayıcı / Kompresör |
| Güç kaynağı | 110V / 240V Değiştirilebilir |
| Muhafaza Yapımı | Plastik dolap, Trapez ve Monitör şekli, Metal ızgara, Lastik ayak, 3 x Kulplu (hem yan hem de Üst) |
| Montaj | 36mm standart direk-montaj / M10 x 4 Adet Uçan Noktalar (Opsiyonel) |
| Boyutlar (YxGxD) | 458 x 411 x 683 mm |
| Net ağırlık | 18.2Kg |
| Default | |
| Markası | Topp Pro |
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.



