Topp Pro TPS 12MA Aktif 2 Yollu RMS 415 Watt Program 830 Watt Monitör Tipi Kabin Hoparlör

Aktif 2 yollu RMS 415 watt program 830 watt monitör tipi kabin hoparlör, sehpalı kullanılabilir, 12 inç | 30 cm 2 inç bobin bas hoparlör, 1 inç boğaz neodymium mıknatıs 1 inç diafram tweeter, 60 Hz ~ 20 kHz frekans tepkisi, 95 dB basınç şiddeti, 121 dB maksimum SPL, 70° x 70° ses dağılım açısı, boyalı MDF ahşap kasa, 13,8 kg
Topp Pro TPS 12MA
Teknik Özellikleri
| Ürün Kodu | TPS 12MA |
| Seri | TPS MA Serisi |
| Tip | Monitör Kabin Hoparlör |
| Kasa Tipi | Boyalı Kasa |
| Aktif | Pasif | Aktif |
| Kullanım Tipi | Monitör Tipi & Sehpalı |
| Kontroller | Volüm Kontrolü & EQ Preset |
| Yol | 2 Yollu |
| Güç | 830 Watt |
| RMS Güç | 415 Watt |
| Program Güç | 830 Watt |
| Maksimum Güç | 1660 Watt |
| Frekans Tepkisi | 60 Hz ~ 20 kHz |
| Basınç / Hassasiyet | 95 dB |
| Maksimum SPL | 121 dB |
| Dikey Dağılım Açısı | 70 ° |
| Yatay Dağılım Açısı | 70 ° |
| Bas Hoparlör | 12 inç | 30 cm → 2 inç Bobin Çapı |
| Tweeter | 1 inç Boğaz → Neodymium Mıknatıs, 1 inç Diafram |
| Hammadde | MDF Ahşap Kasa & Metal Ön Tel ve Kulp & Kauçuk Ayak |
| Renk | Siyah |
| Girişler | XLR - 1/4 inç Kombo |
| Link Çıkış | XLR |
| Led İzlem | Güç & Klip - Limit |
| Güç Kaynağı | 220V ~ 240V - 50/60 Hz |
| Yükseklik | 313 mm |
| Genişlik | 393 mm |
| Derinlik | 513 mm |
| Ağırlık | 13.89 kg |
| Default | |
| Markası | Topp Pro |
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

