Resmi Büyütmek İçin Tıklayınız
| Özellik | Açıklama |
| Sensör | ZEM x800. |
| İşlemci | American Intel 32 bit X-scale |
| Boyutları | 18 L * 12,5W * 5,5H cm |
| Ağırlık | 800 gr. |
| Ekran | 3,5 TFT ekran 65.000 Gerçek Canlı Renk |
| OS | Win98 / ME / Win2000 / XP/ Vista |
| Yazılım | Data upload ve Giriş-Çıkış takip prog. |
| İşlem hızı | 0,2 saniye |
| Kayıt Tipi | Parmak izi,Şifre,Parmak izi & Şifre, PROXIMITY KART |
| Hatalı Kabul Etme | 0.00001 |
| Hatalı Reddetme | 0,01% |
| Kayıt kapasitesi | 10.000 Parmak izi |
| Log Kapasitesi | 200.000 Kayıt |
| Menü Dili | TÜRKÇE ve SESLİ |
| Bağlantı Tipi | RS232 /RS485 /TCP-IP/ USB MEMORY DISK |
| Port Transfer Hızı | 9600 / 38400 / 115200 |
| Kart Okuyucu | Proximity kart okuyucu |
| Otomatik işlem | Açma, Kapama, Test, Uyku |
| Sesli Uyarı | Var |
| RIS | Var. RIS (Remote Identification System) |
| Tetik | Turnike,Bariyer ve Kapı açtırabilir |
| Kullanıcı Adı gösterme | Var |
| Standart nitelikler | Workcode,Webserver,Kısa mesaj,melodi |
| Çalışma Sıcaklığı | +60 - 45 Derece |
| Nem | 20% - 80% |
| Adaptör | Var |
| Çalışma Voltajı | 12V, 3A |
| Çıkış Voltajı | 12V, 1.5A |
| Sertifikalar | UL , CE , FCC , MA , ISO9001, EEP , CCS, ETS |
| Default | |
| Markası | MagicPass |
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

