Fotoğraf çekebilen ve kablosuz ağlara bağlanabilen ( WIFI ) geniş dokunmatik ekranlı Parmak izi tanıma terminali.
- Kullanıcı dostu dokunmatik iphone/ipad style ekran.
- Yüksek hızda kablosuz veri transferi ve haberleşme.İstenirse USB disk ile data aktarımı.
- Dahili kamerası ile yüzün fotoğrafını çekerek hafızasına kaydeder, istenirse bilgisayara aktarır.
| Özellik | Açıklama |
| Sensör | ZEM x850 |
| İşlemci | American Intel 32 bit X-scale |
| Boyutları | 222×135×51.4 mm |
| Ağırlık | 800 gr. |
| Ekran | 7 inch geniş TFT ekran 80.000 Gerçek Canlı Renk |
| OS | Win98 / ME / Win2000 / XP/ Vista/Win7 |
| Kablosuz ağ | WI-FI Bağlantı ile Kablosuz Ağlara Bağlanabilir. |
| İşlem hızı | 0,2 saniye |
| Kayıt Tipi | Parmak izi,Şifre,Parmak izi & Şifre, PROXIMITY KART |
| Hatalı Kabul Etme | 0.00001 |
| Hatalı Reddetme | 0,01% |
| Kayıt kapasitesi | 6.000 Parmak izi |
| Log Kapasitesi | 300.000 Kayıt |
| Menü Dili | İngilizce ve sesli |
| Bağlantı Tipi | TCP-IP/ USB MEMORY DISK/ WIFI |
| Kamera | 300.000 piksel HD kalite. |
| Led indikatör | Mavi ve yeşil. |
| Otomatik işlem | Açma, Kapama, Test, Uyku,SMS,Dlst |
| Sesli Uyarı | Var |
| RIS | Var. RIS (Remote Identification System) |
| Tetik | Turnike,Bariyer ve Kapı açtırabilir |
| Kullanıcı Adı gösterme | Var |
| Standart nitelikler | Workcode,Webserver,Kısa mesaj,melodi |
| Çalışma Sıcaklığı | +60 - 45 Derece |
| Nem | 20% - 80% |
| Adaptör | Var |
| Çalışma Voltajı | 12V, 3A |
| Çıkış Voltajı | 12V, 1.5A |
| Sertifikalar | UL , CE , FCC , MA , ISO9001, EEP , CCS, ETS |
| Default | |
| Markası | MagicPass |
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

