Topp Pro KS215 Pasif 2 Yollu 2 X 15 inç | 2 X 38 cm RMS 1000 Watt Program 2000 Watt Kule Tipi Kabin Hoparlör

Pasif 2 yollu 2 x 15 inç | 2 x 38 cm RMS 1000 watt program 2000 watt kule tipi kabin hoparlör, 1 inç boğaz 1.75 inç diafram tweeter, 4 ohm empedans, asılabilir, 3 inç hoparlör bobin çapı, 45 Hz ~ 20 kHz frekans tepkisi, 133 dB maksimum SPL, ahşap boyalı kontraplak kasa, 2 kHz crossover frekansı, 38,89 kg
Topp Pro KS215
Teknik Özellikleri
| Ürün Kodu | KS215 |
| Seri | KS Serisi |
| Tip | Kule Tipi Kabin Hoparlör |
| Kasa Tipi | Boyalı Kasa |
| Aktif | Pasif | Pasif |
| Kullanım Tipi | Blok Kule & Asma Tip |
| Yol | 2 Yollu |
| Güç | 2000 Watt |
| RMS Güç | 1000 Watt |
| Program Güç | 2000 Watt |
| Maksimum Güç | 4000 Watt |
| Crossover Frekansı | 2 kHz |
| Empedans | 4 Ohm |
| Frekans Tepkisi | 45 Hz ~ 20 kHz |
| Maksimum SPL | 133 dB |
| Bas Hoparlör | 2 x 15 inç | 2 x 38 cm → 3 inç Bobin Çapı |
| Tweeter | 1 inç Boğaz → 1.75 inç Diafram Çapı |
| Asılabilirlik | Evet |
| Hammadde | Ahşap Kontraplak Kasa | Metal Ön Tel | Plastik Ayak |
| Renk | Siyah |
| Koruma Devreleri | Üst Frekans - Tweeter Koruması |
| Bağlantı Konnektörü | 2 x Spekon |
| Yükseklik | 1100 mm |
| Genişlik | 431 mm |
| Derinlik | 386 mm |
| Ağırlık | 38.89 kg |
| Default | |
| Markası | Topp Pro |
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

