| Özellik | Açıklama |
| Sensör | ZEM x700 |
| Boyutları | 18 L * 12,5W * 5,5H cm |
| Ağırlık | 800 gr. |
| Ekran | 3,5 TFT ekran 65.000 Gerçek Canlı Renkler |
| OS | Win98 / ME / Win2000 / XP/ Vista |
| Yazılım | Data upload ve Giriş-Çıkış takip prog. |
| İşlem hızı | 0,2 saniye |
| Kayıt Tipi | Parmak İzi,Şifre,Parmak İzi &Şifre ve MIFARE KART |
| Hatalı Kabul Etme | 0.00001 |
| Hatalı Reddetme | 0.00001 |
| Kayıt kapasitesı | 3.000 Parmak İzi |
| Log Kapasitesi | 100.000 Kayıt |
| Menü Dili | TÜRKÇE ve SESLİ |
| Bağlantı Tipi | RS232 /RS485 /TCP/IP |
| Port Transfer Hızı | 9600 / 38400 / 115200 |
| Tetik | Opsiyonel: Kapı, Turnike ve Bariyere tetik verebilir |
| Otomatik işlem | Açma, Kapama, Test, Uyku |
| Sesli Uyarı | Var |
| Ekran | TFT |
| Kullanıcı Adı gösterme | Var |
| Çalışma Sıcaklığı | +60 - 45 Derece |
| Nem | 20% - 80% |
| Adaptör | Var |
| Çalışma Voltajı | 12V, 3A |
| Çıkış Voltajı | 12V, 1.5A |
| Sertifikalar | UL , CE , FCC , MA , ISO9001, EEP , CCS, ETS |
| Default | |
| Markası | MagicPass |
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.