| Ürün Kodu | WS-4013TW |
| Seri | WS Serisi |
| Tip | Kabin Hoparlör |
| Yol | 2 Yollu |
| Güç | 10 Watt → 8 Ohm | 5 Watt→ Trafo |
| Trafo | Trafolu |
| Hoparlör Çapı | 8 cm |
| Empedans | 100V/70V/8 ohm |
| Frekans Tepkisi | 90 Hz ~ 16 kHz |
| Basınç / Hassasiyet | 90 dB |
| Hammadde | Plastik Kasa |
| Renk | Siyah |
| Bağlantı | Push Konnektör |
| Default | |
| Markası | Westa |
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.