| Ürün Kodu | VA-565 |
| Seri | VASerisi |
| Tip | Alçıpan / Asma Tavan Hoparlörü |
| Kasa Tipi | Yuvarlak |
| Kapalı | Açık | Kapalı Tip |
| Güç | 6 Watt → 100V | 3 Watt → 70V |
| Trafo | Trafolu |
| Hoparlör Çapı | 13 cm | 5 inç |
| Delik Çapı | 16 cm |
| Dış Çap | 18 cm |
| Empedans | 100V/70V |
| Basınç / Hassasiyet | 90 dB |
| Hammadde | Metal |
| Renk | Kırmızı & Beyaz |
| Bağlantı | Klemens |
| Derinlik | 125 mm |
| Default | |
| Markası | Westa |
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.