2 yollu 12 inç | 30 cm RMS 375 watt program 750 watt aktif kabin hoparlör, 2 inç hoparlör bobin çapı, 1 inç boğaz 1.4 inç diafram tweeter, 55 Hz ~ 20 kHz frekans tepkisi, 95 dB basınç şiddeti, 124 dB maksimum SPL, AB Sınıfı Bi-Amp → 600 watt bass, 150 watt tweeter amplifikatör, 2.3 kHz crossover frekansı, ısı, kısa devre korumaları, plastik kasa, 17,2 kg
| Ürün Kodu | TPS ARK 12A |
| Seri | TPS ARK Serisi |
| Tip | Aktif Kabin Hoparlör |
| Kullanım Tipi | Sehpalı |
| Kontroller | Volüm Kontrolü |
| Yol | 2 Yollu |
| Güç | 750 Watt |
| RMS Güç | 375 Watt |
| Program Güç | 750 Watt |
| Maksimum Güç | 1500 Watt |
| Amplifikatör | AB Sınıfı Bi-Amp → 600 Watt Bass, 150 Watt Tweeter |
| Crossover Frekansı | 2.3 kHz |
| Frekans Tepkisi | 55 Hz ~ 20 kHz |
| Basınç / Hassasiyet | 95 dB |
| Maksimum SPL | 124 dB |
| Bas Hoparlör | 12 inç | 30 cm → 2 inç Bobin |
| Tweeter | 1 inç Boğaz | 1.4 inç Diafram |
| Giriş Hassasiyeti | 0 dBu |
| Hammadde | Plastik Kasa | Metal Izgara |
| Renk | Siyah |
| Koruma Devreleri | Isı Koruması |Kısa Devre Koruması |
| Led İzlem | Açık / Kapalı & Klip ve Limit Ledleri |
| Bağlantı Konnektörü | XLR & Line Kombo Giriş | XLR Link |
| Güç Kaynağı | 220V ~ 240V | 50 Hz - 60 Hz |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 425 mm |
| Derinlik | 350 mm |
| Ağırlık | 17.2 kg |
| Default | |
| Markası | Topp Pro |
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.