| Ürün Kodu | WM-305 TW |
| Seri | WM Serisi |
| Tip | Kabin Hoparlör |
| Yol | 2 Yollu |
| Güç | 100 Watt → 8 Ohm | 10/5/2.5 Watt → Trafo |
| Trafo | Trafolu |
| Hoparlör Çapı | 10 cm - 4 inç |
| Empedans | 100V/70V/8 ohm |
| Frekans Tepkisi | 100 Hz ~ 20 kHz |
| Basınç / Hassasiyet | 87 dB |
| Hammadde | Plastik Kasa |
| Renk | Siyah |
| Bağlantı | Push Konnektör |
| Default | |
| Markası | Westa |
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.